تامین مواد اولیه کارخانجات

یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین خدمات شرکت بازرگانی محورنشان خرید مواد اولیه خط تولید کارخانجات می باشد، این مجموعه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت و خدمت در زمینه تامین مواد اولیه کارخانجات می باشد.

خدمات واردات مواد اولیه صنایع 

شرکت بازرگانی محورنشان  با ۱۰ سال سابقه کار در زمینه ترخیص کالا و با داشتن پرسنلی مجرب در این زمینه، بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید و مشاوره لازم را انجام دهید.

خدمات واردات و ترخیص کالا شرکت بازرگانی تلاش و توسعه:

✔ تامین و واردات مواد اولیه پتروشیمی مخصوص صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

✔ تامین و واردات مواد اولیه شیمیایی

✔ تامین و واردات مواد اولیه پلاستیک

✔ تامین و واردات و ترخیص تجهیزات و ماشین آلات خط تولید و مواد اولیه واحدهای تولیدی

 تامین و واردات مواد اولیه کاشی و سرامیک

✔ واردات مواد اولیه به مناطق آزاد

 

واردات مواد اولیه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

واردات مواد اولیه شیمیایی از فعالیت های گروه تخصصی بازرگانی محورنشان می باشد. این مواد شامل: مواد اولیه مورد نیاز در صنایع ریسندگی و بافندگی مثل: پلی استر، همچنین مواد مورد نیاز در صنایع پلاستیک مثل: پلی استایرن، پلی اتیلن، مواد شیمیایی مثل: سود سوز آور ، انواع اسید ها و بازها اشاره کرد.

گروه تخصصی بازرگانی محورنشان مواد اولیه شیمیایی و صنعتی را از با کیفیت ترین و معتبرترین کارخانه ها تهیه می کنند و با قیمتی مناسب درکمترین زمان حمل و ترخیص جنس مورد نظر را انجام می دهند و در اختیار خریداران می گذارند.

 

واردات مواد اولیه شرکت های تولیدی سرامیک‏

مواد اولیه شرکت های تولیدی سرامیک شامل: فلدسپات پتاسیک، سیلیکات زیرکونیم، کائولن، بالکی اکسید آلومینیوم، بنتونیت می باشد.

گروه تخصصی بازرگانی محورنشان مواد اولیه شرکت های تولیدی سرامیک را از با کیفیت ترین و معتبرترین کارخانه ها تهیه می کنند و با قیمتی مناسب درکمترین زمان حمل و ترخیص جنس مورد نظر را انجام می دهند و در اختیار خریداران می گذارند.

 

واردات مواد اولیه به مناطق آزاد

در بخشنامه ای معاون گمرک کشور به تمام گمرک های سراسر ایران اعلام کرده اند که می توانند بدون ثبت سفارش واردات مواد اولیه و قطعات مورد نیاز برای تولید به مناطق آزاد تجاری، صنعتی و اقتصادی انجام دهند.  طی این بخشنامه فهرستی از تعرفه ای که ورود آن ها به مناطق آزاد نیاز به ارائه ثبت ندارد را به همه گمرک ها ابلاغ کردند. اجرای این بخشنامه در تمام  مناطق آزاد چابهار،کیش، قشم، انزلی، اروند، ارس و ماکو عملی است

دیدگاه خود را بیان کنید

You must be logged in to post a comment.*