تبدیل فورد ترانزیت به کمپر

فورد ترانزیت، گزینه مناسبی برای تبدیل به یک خانه متحرک است. برهمین اساس شرکت فورد، مجموعه کمپرهای Transit Custom Nugget را در دو مدل Active و Trail برای مشتریان اروپایی عرضه کرده است. حال طبیعت‌گردان حق انتخاب گسترده‌تری دارند‌.

نسخه Active در رنگ سفید عرضه می‌شود و مناسب کسانی با معیارهای راحتی، کیفیت بالا و سبک جسورانه در عین عملکرد بالاست. طراحی آن از شاسی‌بلندها الهام گرفته شده و بر رینگ‌های ۱۷ اینچی منحصربه‌فرد سوار است‌.

برای راحتی و محافظت از طبیعت‌گردان هنگام استفاده از فضای باز، یک سایبان ۲.۶ متری به طور استاندارد در نظر گرفته شده است. کابین چوبی، یادآور عرشه قایق است و به لطف بافت‌های ساتن، مشکی و آلومینیومی، ظاهر مدرنی را رقم زده است.

نسخه Trail با رنگ قرمز و ظاهر کمی اسپرت‌ و خشن‌تر عرضه می‌شود.  روی جلو پنجره آن، نام فورد همانند مدل F-150 Raptor و Ranger Raptor حک شده و ظاهر آن با رینگ‌های ۱۶ اینچی مشکی‌رنگ متمایز می‌شود.

برای صندلی‌ها نیز چرم مشکی در نظر گرفته شده است و سایر عناصر کابین نیز در راستای هماهنگی با اجزای مشکی نمای بیرونی، رنگی تیره دارند. البته اجزای آشپزخانه، کمد و کفپوش‌های چوبی با رنگ سفید پوشیده شده‌اند تا ظاهر کابین یکدست و خسته‌کننده نشود.

هر دو نسخه به پیشرانه دیزلی ۲ لیتری Eco Blue مجهز هستند و برای نسخه Active دو نوع جعبه‌دنده شش سرعته دستی و یا اتوماتیک، قابل انتخاب است.

با وجود محبوبیت روزافزون این نوع کمپرها در آمریکا، فورد Transit Custom Nugget در این کشور عرضه نخواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

You must be logged in to post a comment.*