فروش کیا تلوراید ۲۰۲۴

کیا تلوریدا2024

فروش کیا تلوراید ۲۰۲۴ با اندکی افزایش قیمت از همین ماه آغاز خواهد شد. تریم پایه آن LX بوده که دیفرانسیل جلو است و ۳۷,۳۵۵ دلار قیمت دارد. بالاترین سطح تریم نیز SX-Prestige X-Pro است که ۵۴,۵۵۰ دلار قیمت دارد.

کیا می‌گوید که تلوراید ۲۰۲۴ تغییرات ظاهری جزئی داشته است، تا خشن‌تر جلوه کند. چراغ‌های دیلایت کهربایی به آن افزوده شده است،

علاوه‌براین در تریم‌های X-Line و X-Pro تزئینات فلزی تیره روی سپر، قسمت پایینی درها و قاب چراغ‌های جلو، با مشکی براق جایگزین شده است.

کیا تلوریدا2024

کیا به روز رسانی مهم‌تری را برای تلوراید ۲۰۲۳ ارائه داده بود. این خودروساز چراغ‌های جلو را به روز رسانی کرد تا LED داشته باشند. سپر جلو نیز به‌روز رسانی و جلوپنجره Tiger Nose مشکی به آن اضافه شد.

سال گذشته تریم‌های X-line و X-Pro را نیز اضافه کرد، که با افزایش ارتفاع ۰.۴ اینچی ارتفاع، توانایی‌های آفرود بهتری داشتند.

تلوراید ۲۰۲۴ از همان پیشرانه V6 با حجم ۳.۸ لیتر نیرو می‌گیرد که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد. این پیشرانه خروجی ۲۹۱ اسب‌بخار قدرت و ۲۶۲ نیوتن‌متر گشتاور دارد. نیروی تولیدشده از طریق گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها می‌رسد.

تلوریدا

تلوراید ۲۰۲۴ در شهر ۸.۵ لیتر،در اتوبان ۱۱ لیتر و در حالت ترکیبی ۹.۳ لیتر درصد کیلومتر (نسخه دیفرانسیل جلو) مصرف دارد.

این مقدار در نسخه AWD به همان ترتیب به ۷.۶، ۱۰.۲ و ۸.۵ لیتر در صد کیلومتر است.

امکانات این محصول : هشدار برخورد نقطه کور، دستیار جلوگیری از برخورد جلو با تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار، کمک به حفظ خطوط، هشدار برخورد از عقب و … .

دیدگاه خود را بیان کنید

You must be logged in to post a comment.*