معرفی بنتلی بنتایگا مولینر Outdoor

مولینر به عنوان زیرمجموعه سازنده خودروهای سفارشی بنتلی، از هیچ تلاشی برای ساخت نمونه­‌های منحصربه‌فرد فروگذار نکرده و سعی دارد هرگونه درخواست مشتریان را برآورده سازد. غیر از این، هر از گاهی شاهد معرفی نسخه­‌های ویژه از محصولات بنتلی توسط مولینر هستیم.

آخرین نمونه از این موارد، بنتایگا Outdoor Pursuits Collection است که به منظور ادای احترام به یکی از سنت­‌های قدیمی مردم بریتانیا طراحی و ساخته شده است. ماهیگیری، اسب‌سواری و پیاده‌روی به همراه سگ خانگی، سه سرگرمی مورد علاقه ملت بریتانیا از سال‌های دور است که البته همچنان مورد توجه قرار دارد.

در فضای داخلی این سری از بنتلی بنتایگا از روکش پشمی برای برخی قسمت‌ها همچون پوشش داخلی درها، جیب پشتی صندلی­‌ها، دستگیره داخلی درها و برخی جزئیات داشبورد استفاده شده است.

بنا به درخواست مشتری، طرحی شماتیک از سرگرمی مورد علاقه او روی داشبورد رسم خواهد شد، که می­‌تواند صحنه­‌ای از اسب سواری، ماهیگیری یا حتی نشان Mulliner باشد.

یک فلاسک کوچک هم برای سرنشینان این خودرو درنظر گرفته شده، که با پوشش همسان با چرم فضای کابین، روکش شده است. نشان چند درخت روی پشتی صندلی­‌ها نیز از هدف ساخت این خودرو یعنی تکریم سنت طبیعت‌گردی خبر می­‌دهد.

در نمای خارجی با رینگ‌های ۲۲ اینچی ۱۰ پره با رنگ مشابه بدنه، چراغ‌های LED خوشامدگویی و یکی از سه رنگ قابل سفارش برای بدنه یعنی قهوه‌­ای هاوانا، سبز Cumbrian و خاکستری Magnetic مواجه هستیم که این خودرو را از نمونه‌­های استاندارد بنتایگا متمایز می­‌سازد

فهرست تقریباً نامحدودی از آپشن­‌های قابل سفارش هم در برابر مشتری قرار گرفته چراکه براساس اعلام بنتلی، امکان انتخاب ۲۷ رنگ برای دوخت روکش‌ها، بیش از صد انتخاب برای تریم قطعات داشبورد، ۲۶ رنگ بدنه و بسیاری ترکیب‌های مختلف دیگر برای بنتایگا مولینر فراهم است.

بنتلی برای تولید ۱۱ دستگاه بنتایگا Outdoor Pursuits Collection برنامه‌­ریزی کرده که تنها به مشتریان اهل بریتانیا فروخته خواهند شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

You must be logged in to post a comment.*