معرفی بهترین برند های ماشین آلات راهسازی

 

بهترین برند های ماشین آلات راهسازی

یکی از مشخصه های کشورهای در حال توسعه و رشد، میزان استفاده آنها از ماشین آلات معدنی و راه سازی می باشد. در زمینه تولید ماشین آلات و تجهیزات معدنی و صنعتی شرکت های مختلفی در سراسر دنیا مشغول فعالیت هستند.

Zoomlion

شرکت چینی Zoomlion از جمله تولیدکنندگان برتر ماشین آلات به شمار می آید. این شرکت دارای طیف وسیعی از محصولات است که شامل بیل مکانیکی، بولدوزر، تجهیزات دسترسی، محصولات مرتبط با بتن و دکل های حفاری می باشد.

 

دوسان

شرکت دوسان یکی از تولیدکنندگان برتر ماشین آلات صنعتی و راهسازی در کره جنوبی است مانند اکثر تولید کنندگان برتر، سرمایه گذاری زیادی روی فناوری جدید انجام می دهد. در اواخر سال گذشته، این شرکت از راه حل کنترل Concept-X در جریان نمایشی در کره جنوبی پرده برداری کرد. گفته می شود این راه حل تمام کارهای ساختمانی خطرناک را خودکار می کند.

 

لیبهر

گروه Liebherr شاهد افزایش قابل توجهی در فروش تجهیزات ساختمانی بوده است. این گروه تقریباً در تمام مناطق از فروش خوبی برخوردار بود، به طوری که اروپا و به ویژه آلمان، فرانسه، اسپانیا و دانمارک افزایش شدیدی داشتند. با این حال، مهمترین دستاوردها در آمریکای شمالی بوده است.

 

هیتاچی

شرکت هیتاچی در ژاپن مستقر است. فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع ماشین آلات راهسازی و لوازم الکتریکی و موتوری آغاز شد. انواع بیل مکانیکی، لودر و.. با برند هیتاچی در سراسر جهان با فروش با قیمت بسیار خوبی به فروش می ‌رسند.

 

Volvo CE

تجهیزات ساختمانی ولوو در رتبه بالایی از تولید ماشین آلات راهسازی قرار دارند. این شرکت تاکید زیادی بر تجهیزات ساخت و ساز الکتریکی دارد. ولوو CE متعهد شده است که در آینده به جای گزینه های سنتی با موتور دیزل، فقط لودرها و بیل مکانیکی های چرخدار برقی فشرده تولید کند

Sany

Sany که مستقر در چین است، پس از درصد افزایش فروش تجهیزات ساختمانی در سال ۲۰۱۹، به رتبه بالایی در جدول تولید کنندگان محصولات راهسازی صعود کرده است.

 

 

XCMG

علیرغم صعود قدرتمند Sany در جدول، XCMG همچنان در مقابل رقیب چینی خود باقی می ماند، زیرا این شرکت به رتبه چهارم صعود می کند. XCMG که دارای محصولات گسترده ای است – مانند بسیاری از تولیدکنندگان اصلی چینی – به طور فزاینده ای بر روی بازارهای توسعه یافته مانند آمریکای شمالی و اروپا برای افزایش فروش متمرکز شده است.

 

کوماتسو

کوماتسو جایگاه سنتی خود را در رتبه بالای لیست برترین تولیدکنندگان تجهیزات ساختمانی حفظ کرده است. این غول صنعتی شاهد افزایش فروش در سال ۲۰۱۹ بود. بخشی از تمرکز “ساخت و ساز هوشمند” این شرکت، سیستم حمل و نقل خودکار آن است. به طوری که بسیاری از کامیون های کمپرسی الکتریکی فوق کلاس ۹۳۰E اخیرا در معدن بزرگی در برزیل آزمایش شده اند

 

 

کاترپیلار

شرکت کاترپیلار مستقر در ایالات متحده، به عنوان اولین OEM تجهیزات ساختمانی در جهان، در صدر جدول برترین تولید کنندگان ماشین آلات راهسازی قرار دارد. این شرکت بیش از ۱۶ درصد از کل فروش جدول را به تنهایی ایجاد کرده است. این شرکت بزرگ حدود نود سال است که در زمینه نوآوری و تولید ماشین آلات و تجهیزات معدنی و کشاورزی مشغول فعالیت می‌باشد.
شرکت کاترپیلار پس از تحقیقات گسترده به نتایجی دست یافت که موتورهای دیزلی، جایگزین بهتر و مناسب تری برای موتورهای بنزینی خواهند بود. بنابراین خیلی سریع موتورهای دیزلی به عنوان موتورهای استاندارد در زمینه ماشین آلات سنگین راه سازی شناخته شدند.
برند کاترپیلار که هم اکنون با نام cat شناخته می ‌شود در کشورهای مختلف دنیا در زمینه بازسازی زیرساخت ها و پروژه ها در زمینه ماشین آلات این شرکت ‌ها مشغول فعالیت است.

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

You must be logged in to post a comment.*