معرفی فولکس واگن تی-راک Cab Edition Grey

دو سال پس از معرفی فولکس ­واگن تی-راک و در اتفاقی غیرمنتظره، نسخه روباز از این خودروی کراس‌­اور با سقف پارچه‌­ای هم وارد بازار شد. از آن زمان تاکنون، بیش از یک میلیون دستگاه تی-راک به فروش رسیده هرچند که فولکس‌­ واگن از عرضه این کراس‌­اور در آمریکا خودداری کرده است.

اکنون که نزدیک به ۴ سال از عمر این محصول می‌­گذرد، فولکس‌­ واگن تصمیم گرفته نسخه Cabriolet Edition Grey از تی-راک را در تیراژ محدود ۹۹۹ دستگاه، عرضه کند.

این نسخه ویژه از فولکس‌ ­واگن تی-راک براساس تریم R-Line شکل گرفته و تمام تجهیزات آن را به همراه دارد، هرچند که براساس اعلام سازنده از R-Line ارزان‌تر است.

تزئین بدنه با رنگ خاکستری Iridium مات در کنار برخی جزئیات مشکی همچون آینه­‌های جانبی، اجزای سپرها، دستگیره درها، نام T-Roc و رینگ‌های ۱۸ اینچی Grange Hill، به نخستین ویژگی Cabriolet Edition Grey تبدیل شده است.

در فضای کابین Cabriolet Edition Grey با مسیریاب، مجموعه‌­ای از سامانه‌های دستیار راننده همچون حرکت بین خطوط و Dynamic Light چراغ‌ها، گرمکن فرمان و دوربین ثبت وقایع مواجه هستیم.

اگر پکیج Edition Plus را برای کراس­‌اور روباز سفارش دهید، رینگ‌های ۱۹ اینچی Suzuka، نسخه بروزرسانی شده از مسیریاب، سیستم صوتی BeatsAudio و کنترل شاسی تطبیق‌­پذیر هم به خودرو اضافه می­‌شود.

فولکس ­واگن تی-راک Cab Edition Grey به پیشرانه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ با ۱۴۸ اسب­‌بخار قدرت مجهز شده است.

قیمت فولکس ­واگن تی-راک Cab Edition Grey در آلمان، ۴۶,۴۷۰ یورو تعیین شده است، که تقریبا معادل با ۴۹,۶۳۶ دلار است. با انتخاب پکیج Edition Plus، قیمت خودرو به ۵۵,۱۱۹ دلار افزایش می‌­یابد.

ثبت سفارش برای کراس­‌اور سفارشی از مدتی قبل آغاز شده است و خودروها از فوریه ۲۰۲۳ به مشتریان تحویل خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید

You must be logged in to post a comment.*