درباره محورنشان

چرا انتخاب محورنشان؟

خدمات متفاوت، دقت و سرعت رمز موفقیت کار ماست.

گروه بازرگانی محور نشان شرق (سهامی خاص) از آغاز تأسیس، منشور حرفه ای و خط مشی خود را مبنی بر ارائه بهترین خدمات، مطابق با نیازهای مشتریان بنا نهاده است. این مجموعه با سابقه درخشان در ترخیص کالا از سایر گمرکات کشور با بکارگیری کادر متخصص و مجرب آماده ارائه کلیه خدمات بازرگانی امن و پایدار می باشد.

تاریخچه شرکت محورنشان

گروه بازرگانی محور نشان فعالیت خود را با هدف ارتقاء سطح دانش فنی و توانمندی مهندسی از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده است. پس از انجام پروژه های متعدد در زمینه واردات کالا، ترخیص کالا، واردات ماشین آلات راهسازی، واردات نوشیدنی انرژی زا، واردات خودرو گذرموقت، واردات خودرو نو و کارکرده پلاک ملی، ثبت سفارش کالا، کارگو، طراحی مهندسی، نظارت و اجرای پروژه های مختلف، مدیران این مجموعه در سال ۱۳۹۰ شرکت محور نشان شرق با هسته مرکزی بازرگانی را تاسیس نمودند. اهداف بنیان گذاران شرکت با تلاش سایر شرکاء و همکاران متخصص سیری بالنده داشته و بر اساس آخرین دستاورد های اجرایی به روز رسانی شده است. این شرکت علاوه بر فعالیت در حوزه های بازرگانی ضمن ارتباط مستقیم با شرکت های اروپایی و آسیایی، اقدام به عرضه محصولات آن شرکت ها جهت استفاده در پروژه های گوناگون در بازار داخلی نموده است. بدیهی است این امر به واسطه روابط گسترده بین المللی با شرکت های تامین کننده و دانش بازرگانی به روز پرسنل مجرب این مجموعه میسر شده است.

گواهی عضویت اتاق بازرگانی

گواهی عضویت

شرکت محور نشان افتخار دارد به پشتوانه دانش فنی-بازرگانی خود و به واسطه فعالیت مستمر در زمینه های مختلف بازگانی و عرضه معتبرترین برندهای جهانی نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقاء کیفیت صنعت کشور نماید. در ارائه محصولات مختلف شهرت شرکت سازنده، کیفیت، بهره گیری از فناوری های نوین، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی، حفظ محیط زیست و هوشمند بودن معیار انتخاب کالاهای مورد نیاز کارفرمایان مختلف بوده است.