واردات نوشابه انرژی زا بدون قند

نوشابه دینامیت

نوشیدنی انرژی زا چیست؟


نوشیدنی های انرژی زا واقعی حاوی مجموعه ویتامین و گلوکز هستند. فواید ویتامین ها به خوبی شناخته شده است. از طرف دیگر، گلوکز به سرعت با خون تماس پیدا می کند، در فرآیند اکسیداسیون شرکت می کند و ماهیچه ها، مغز و سایر اندام های حیاتی را با انرژی تامین می کند. در حالی که اثر یک فنجان قهوه ۱-۲ ساعت طول می کشد، اثر یک نوشیدنی انرژی زا ۳-۴ ساعت طول می کشد. با مقدار تورین و کافئین موجود در نوشیدنی انرژی زا بدون قند دینامیت، انرژی واقعی را برای مدت طولانی در اختیار شما قرار می دهد.

استفاده از نوشابه انرژی زا

همچنین نوشیدنی های انرژی زا باید مطابق با تعداد معینی استفاده شوند ، بیش از ۲ قوطی در روز. مصرف بیش از حد ممکن است باعث افزایش ناگهانی فشار خون یا سطح قند خون شود. نوشیدنی های انرژی زا برای کسانی که از بیماری قلبی و فشار خون بالا رنج می برند توصیه نمی شود.

هرکسی که ورزش می کند به انرژی خاصی نیاز دارد که هر روز آن را از دست می دهد. نوشیدنی های انرژی زا دینامیت سرشار از اجزایی که عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد، انتخاب موفقی در این زمینه است. دینامیت با محتوای تورین و کافئین خود استانداردهای واقعی نوشیدنی انرژی زا را برآورده می کند. برای تحریک خستگی روز، می توانید یک نوشیدنی انرژی زا دینامیت  Dynamite را انتخاب کنید.

بهترین زمان مصرف نوشابه انرژی زا

بهترین زمان مصرف نوشابه انرژی زا در اواسط صبح؛ یعنی مابین ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ است چراکه اگر این نوشیدنی‌های بعد از ظهر مصرف شوند، مقادیر بالای کافئین موجود در آن‌ها موجب بر هم خوردن ریتم شبانه‌ روزی بدن خواهد شد.

 

شرکت بازرگانی محورنشان شرق واردات بدون واسطه نوشیدنی انرژی زا دینامیت

دیدگاه خود را بیان کنید

You must be logged in to post a comment.*